Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Bartłomiej Miluch

Bartłomiej Miluch

Przewodniczący

Przynależność:
Klub: DOBRA PRZYSZŁOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 467

Szczegóły

Władysława Gruszczyńska

Władysława Gruszczyńska

Wiceprzewodniczący

Przynależność:
Klub: RAZEM
Zdobyte głosy w wyborach: 318

Szczegóły

Halina Sromek

Halina Sromek

Wiceprzewodniczący

Przynależność:
Klub: DOBRA PRZYSZŁOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 269

Szczegóły

Monika Chomiuk

Monika Chomiuk

Radny

Przynależność:
Klub: ŁĄCZY NAS GMINA
Zdobyte głosy w wyborach: 208

Szczegóły

Sylwia Cierpica

Sylwia Cierpica

Radny

Przynależność:
Klub: RAZEM
Zdobyte głosy w wyborach: 235

Szczegóły

Katarzyna Ciurzyńska

Katarzyna Ciurzyńska

Radny

Przynależność:
Klub: Inicjatywa Dla Gminy Dobra
Zdobyte głosy w wyborach: 472

Szczegóły

Tomasz Czarnota

Tomasz Czarnota

Radny

Przynależność:
Klub: ŁĄCZY NAS GMINA
Zdobyte głosy w wyborach: 295

Szczegóły

Tomasz Czubara

Tomasz Czubara

Radny

Przynależność:
Klub: LOKALNI
Zdobyte głosy w wyborach: 252

Szczegóły

Monika Duziak

Monika Duziak

Radny

Przynależność:
Klub: Inicjatywa Dla Gminy Dobra
Zdobyte głosy w wyborach: 226

Szczegóły

Ewa Głowacka

Ewa Głowacka

Radny

Przynależność:
Klub: LOKALNI
Zdobyte głosy w wyborach: 539

Szczegóły

Karol Grochot

Karol Grochot

Radny

Przynależność:
Klub: DOBRA PRZYSZŁOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 169

Szczegóły

Mariusz Lindner

Mariusz Lindner

Radny

Przynależność:
Klub: LOKALNI
Zdobyte głosy w wyborach: 411

Szczegóły

Mateusz Maciejewski

Mateusz Maciejewski

Radny

Przynależność:
Klub: Razem Dla Gminy Dobra
Zdobyte głosy w wyborach: 230

Szczegóły

Paweł Malinowski

Paweł Malinowski

Radny

Przynależność:
Klub: Razem Dla Gminy Dobra
Zdobyte głosy w wyborach: 154

Szczegóły

Katarzyna Marks

Katarzyna Marks

Radny

Przynależność:
Klub: ŁĄCZY NAS GMINA
Zdobyte głosy w wyborach: 311

Szczegóły

Maria Pizzi

Maria Pizzi

Radny

Przynależność:
Klub: DOBRA PRZYSZŁOŚĆ
Zdobyte głosy w wyborach: 191

Szczegóły

Marcin Sobierajski

Marcin Sobierajski

Radny

Przynależność:
Klub: ŁĄCZY NAS GMINA
Zdobyte głosy w wyborach: 187

Szczegóły

Jerzy Stachowicz

Jerzy Stachowicz

Radny

Przynależność:
Klub: RAZEM
Zdobyte głosy w wyborach: 273

Szczegóły

Magdalena Zagrodzka

Magdalena Zagrodzka

Radny

Przynależność:
Klub: Inicjatywa Dla Gminy Dobra
Zdobyte głosy w wyborach: 758

Szczegóły

Janusz Zarzycki

Janusz Zarzycki

Radny

Przynależność:
Klub: Razem Dla Gminy Dobra
Zdobyte głosy w wyborach: 197

Szczegóły

Grzegorz Żywica

Grzegorz Żywica

Radny

Przynależność:
Klub: LOKALNI
Zdobyte głosy w wyborach: 153

Szczegóły