Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XLIII sesja Rady Gminy Dobra".
Przyjęcie protokołu z XLII sesji, która odbyła się w dniu 27 kwietnia 2023 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 2 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Cierpica | za |
2 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
3 | Monika Chomiuk | za |
4 | Tomasz Czarnota | za |
5 | Tomasz Czubara | za |
6 | Monika Duziak-Kowalska | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Bartłomiej Miluch | za |
13 | Marcin Sobierajski | za |
14 | Halina Sromek | za |
15 | Magdalena Zagrodzka | za |
16 | Janusz Zarzycki | za |
17 | Grzegorz Żywica | za |
18 | Katarzyna Marks | nieoddany |
19 | Jerzy Stachowicz | nieoddany |
20 | Ewa Głowacka | nieobecny |
21 | Maria Pizzi | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Dobra na 2023r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Cierpica | za |
2 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
3 | Monika Chomiuk | za |
4 | Tomasz Czarnota | za |
5 | Tomasz Czubara | wstrzymał się |
6 | Monika Duziak-Kowalska | przeciw |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Marcin Sobierajski | za |
15 | Halina Sromek | za |
16 | Magdalena Zagrodzka | wstrzymał się |
17 | Janusz Zarzycki | za |
18 | Grzegorz Żywica | za |
19 | Jerzy Stachowicz | nieoddany |
20 | Ewa Głowacka | nieobecny |
21 | Maria Pizzi | nieobecny |
Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Dobra na lata 2023 – 2026.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Cierpica | za |
2 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
3 | Monika Chomiuk | za |
4 | Tomasz Czarnota | za |
5 | Tomasz Czubara | wstrzymał się |
6 | Monika Duziak-Kowalska | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Marcin Sobierajski | za |
15 | Halina Sromek | za |
16 | Jerzy Stachowicz | za |
17 | Magdalena Zagrodzka | wstrzymał się |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Ewa Głowacka | nieobecny |
21 | Maria Pizzi | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie określenia zasad przyznawania stypendium Wójta Gminy Dobra za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów szczególnie zdolnych.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Cierpica | za |
2 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
3 | Monika Chomiuk | za |
4 | Tomasz Czarnota | za |
5 | Tomasz Czubara | za |
6 | Monika Duziak-Kowalska | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Marcin Sobierajski | za |
15 | Halina Sromek | za |
16 | Jerzy Stachowicz | za |
17 | Magdalena Zagrodzka | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Ewa Głowacka | nieobecny |
21 | Maria Pizzi | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości gruntowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Cierpica | za |
2 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
3 | Monika Chomiuk | za |
4 | Tomasz Czarnota | za |
5 | Tomasz Czubara | za |
6 | Monika Duziak-Kowalska | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Marcin Sobierajski | za |
15 | Halina Sromek | za |
16 | Jerzy Stachowicz | za |
17 | Magdalena Zagrodzka | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Ewa Głowacka | nieobecny |
21 | Maria Pizzi | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez gminę części działki nr 792 w m. Mierzyn 2.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Cierpica | za |
2 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
3 | Monika Chomiuk | za |
4 | Tomasz Czarnota | za |
5 | Tomasz Czubara | za |
6 | Monika Duziak-Kowalska | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Marcin Sobierajski | za |
15 | Halina Sromek | za |
16 | Jerzy Stachowicz | za |
17 | Magdalena Zagrodzka | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Ewa Głowacka | nieobecny |
21 | Maria Pizzi | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zamknięcia cmentarzy na terenie Gminy Dobra.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Sylwia Cierpica | za |
2 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
3 | Monika Chomiuk | za |
4 | Tomasz Czarnota | za |
5 | Tomasz Czubara | za |
6 | Monika Duziak-Kowalska | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Marcin Sobierajski | za |
15 | Halina Sromek | za |
16 | Jerzy Stachowicz | za |
17 | Magdalena Zagrodzka | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Ewa Głowacka | nieobecny |
21 | Maria Pizzi | nieobecny |