Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XLII sesja Rady Gminy Dobra".
Przyjęcie protokołu z XLI sesji, która odbyła się w dniu 30 marca 2023 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 2 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | za |
5 | Ewa Głowacka | za |
6 | Karol Grochot | za |
7 | Władysława Gruszczyńska | za |
8 | Mariusz Lindner | za |
9 | Mateusz Maciejewski | za |
10 | Paweł Malinowski | za |
11 | Katarzyna Marks | za |
12 | Bartłomiej Miluch | za |
13 | Maria Pizzi | za |
14 | Marcin Sobierajski | za |
15 | Halina Sromek | za |
16 | Janusz Zarzycki | za |
17 | Grzegorz Żywica | za |
18 | Sylwia Cierpica | nieoddany |
19 | Jerzy Stachowicz | nieoddany |
20 | Monika Duziak-Kowalska | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Dobra na 2023r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | za |
5 | Monika Duziak-Kowalska | za |
6 | Ewa Głowacka | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Maria Pizzi | za |
15 | Marcin Sobierajski | za |
16 | Halina Sromek | za |
17 | Jerzy Stachowicz | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Sylwia Cierpica | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |
Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Dobra na lata 2023 – 2026.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | za |
5 | Monika Duziak-Kowalska | za |
6 | Ewa Głowacka | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Maria Pizzi | za |
15 | Marcin Sobierajski | za |
16 | Halina Sromek | za |
17 | Jerzy Stachowicz | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Sylwia Cierpica | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra, w obrębie Bezrzecze.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | za |
5 | Monika Duziak-Kowalska | za |
6 | Ewa Głowacka | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Maria Pizzi | za |
15 | Marcin Sobierajski | za |
16 | Halina Sromek | za |
17 | Jerzy Stachowicz | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Sylwia Cierpica | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości gruntowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | wstrzymał się |
5 | Monika Duziak-Kowalska | za |
6 | Ewa Głowacka | wstrzymał się |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Maria Pizzi | za |
15 | Marcin Sobierajski | za |
16 | Halina Sromek | za |
17 | Jerzy Stachowicz | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Sylwia Cierpica | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 6 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | przeciw |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | przeciw |
5 | Monika Duziak-Kowalska | przeciw |
6 | Ewa Głowacka | przeciw |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | wstrzymał się |
11 | Paweł Malinowski | przeciw |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Maria Pizzi | za |
15 | Marcin Sobierajski | za |
16 | Halina Sromek | za |
17 | Jerzy Stachowicz | za |
18 | Janusz Zarzycki | przeciw |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Sylwia Cierpica | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |
Sprawozdanie z kontroli przeprowadzonej przez Komisję Rewizyjną Rady Gminy Dobra w Straży Gminnej w zakresie realizacji zadań za rok 2022.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | za |
5 | Monika Duziak-Kowalska | wstrzymał się |
6 | Ewa Głowacka | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Maria Pizzi | za |
15 | Marcin Sobierajski | za |
16 | Halina Sromek | za |
17 | Jerzy Stachowicz | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Sylwia Cierpica | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |
Sprawozdanie z kontroli przeprowadzonej przez Komisję Rewizyjną Rady Gmina Dobra stanu przygotowania placów zabaw oraz obiektów sportowych na terenie Gminy Dobra-objazd obiektów.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Katarzyna Ciurzyńska | za |
2 | Monika Chomiuk | za |
3 | Tomasz Czarnota | za |
4 | Tomasz Czubara | za |
5 | Monika Duziak-Kowalska | wstrzymał się |
6 | Ewa Głowacka | za |
7 | Karol Grochot | za |
8 | Władysława Gruszczyńska | za |
9 | Mariusz Lindner | za |
10 | Mateusz Maciejewski | za |
11 | Paweł Malinowski | za |
12 | Katarzyna Marks | za |
13 | Bartłomiej Miluch | za |
14 | Maria Pizzi | za |
15 | Marcin Sobierajski | za |
16 | Halina Sromek | za |
17 | Jerzy Stachowicz | za |
18 | Janusz Zarzycki | za |
19 | Grzegorz Żywica | za |
20 | Sylwia Cierpica | nieobecny |
21 | Magdalena Zagrodzka | nieobecny |